• (0)
 • Austriškas skrudintų moliūgų sėklų aliejus Ölmühle Hartlieb
  Ölmühle Hartlieb

  Austriškas skrudintų moliūgų sėklų aliejus Ölmühle Hartlieb

  Šimtamečių tradicijų skonis iš kalnuotos Štirijos provincijos glūdumos. Tiems, kurie vertina kokybę ir autentiką. 

  Plačiau
  • Prekės kodas: AL7987922
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 23.19 €

  • 28.99 € - 28.99 €
  • -20 %

  Ölmühle Hartlieb – tai šeimos verslas, kurio pamatinės vertybės ir tradicijos siekia šimtmečius atgal. Protėvių patikrintu būdu išspaustas skrudintų moliūgų sėklų aliejus išsaugo visas gerąsias savybes, išskirtinį aromatą ir sodrią tekstūrą. Šis aliejus Salomėjos virtuvės spintelėje užima garbingą vietą, mat teko išragauti ne vieno prekinio ženklo skrudintų moliūgų sėklų aliejų, kol rado tą, kurio skonio natos liudija Štirijos provincijos paveldą ir vienos austrų šeimos aistrą gyvenimui.

  Ölmühle Hartlieb moliūgų sėklų aliejus yra gaminamas iš Austrijos pietryčių regionui, Štirijai, būdingos moliūgų rūšies. Šiuose žaliai oranžiniuose moliūguose auga belukštės sėklos, kurios yra kruopščiai atrenkamos ir skrudinamos taip, kad atsiskleistų ryškesnis aromatas ir skonis, tačiau būtų išsaugotos gerosios savybės. Iš skrudintų sėklų tradiciniu būdu spaudžiamas sodrios žalios spalvos ir ryškaus riešutų aromato aliejus. Šis Štirijos moliūgų aliejus yra vertingas riebalų rūgštimis, mineralais ir vitaminais, tokiais kaip magnis, kalis, fosforas, geležis, cinkas, taip pat vitaminai A, B, C, D ir E. Reguliariai naudojamas aliejus turi teigiamą poveikį virškinimui, širdies darbui bei cholesterolio kiekio reguliavimui.

  Kiekis: 500 ml

  Naudojimas: suaugusiems rekomenduojama naudoti ne daugiau kaip du arbatinius šaukštelius aliejaus per dieną. Moliūgu aliejumi gardinkite įvairias keptų ar šviežių daržovių salotas, moliūgų ir daržovių sriubas, maišykite į salotų padažus kartu su kokybišku balzaminiu actu arba net pašlakstykite ant desertų, tokių kaip vaniliniai ledai ar moliūgų pyragas. Aliejus yra tinkamas tiek karštiems, tiek šaltiems patiekalams gardinti prieš pat patiekimą. Jokiu būdu nerekomenduojama aliejaus kepinti – taip bus sunaikintos gerosios savybės bei gali pakisti skonis.

  Svarbu: šis produktas gali turėti dvi skirtingas etiketes  taip yra dėl dviejų aliejaus leidimų. Abi etiketės yra originalios ir aliejaus kokybei neturi įtakos.

  Rašyti atsiliepimą

  Norėdami rašyti atsiliepimą turite prisijungti arba užsiregistruoti

  Jums gali patikti ir tai

  mi.ni.mali

  14.00 €

  Betono gaminiai gal tik iš pirmo žvilgsnio dvelkia šalčiu – papuoškite juos žvake, augalo vazonėliu,..

  Roundooze

  4.50 €

  Roundooze – tai sveikas ir gardus užkandis, kuris atitinka visus tobulo užkandžio kriterijus. Traškū..

  ANCIENT+BRAVE
  35,10 €
  39.00 € -10 %

  Ramus ir sąmoningas vakaras paruošia protą ir kūną giliam atsipalaidavimui ir kokybiškam miegui. Veg..

  ANCIENT+BRAVE
  42,30 €
  47.00 € -10 %

  Jeigu sunkios rytinės nuotaikos neišsklaido net lauktas kavos puodelis, išbandykite maistingą ir ver..