NEMOKAMAS pristatymas paštomatu nuo 59€

 • (0)
 • Apie mus

  Gera su Jumis susitikti čia – Amerika Lietuvoje!

  Mėgstu sakyti, jog „Amerika Lietuvoje“ yra mano pačios išbandytų produktų visuma, skirta kokybiškesniam gyvenimui. Sutikite, naujoms prekėms plūstant į lentynas, aprėpti visos gausos tampa nebeįmanoma. Tam reikia daug kantrybės ir, žinoma, laiko. Štai kodėl išmėginau dešimtis, o gal šimtus įvairių gaminių, kol galiausiai „Amerika Lietuvoje“ asortimente atsidūrė tik pasitikėjimo verti produktai. Tie, kurie mane maloniai nustebino kokybe, yra tvarūs ir išties efektingi.

  Tikrai nežadu sustoti. „Amerika Lietuvoje“ nuolat pildysiu savo atradimais — tai, prie ko prisiliečiu, kuo mėgaujuosi, tai kas man ir Jums aktualu. Kviečiu sekti mano kelionę ir nepraleisti progos paversti savo gyvenimą patogesniu ir kokybiškesniu. Pažadu, kartu su manimi, tai bus daug paprasčiau nei atrodo.

  Aš esu Salomėja. Kiek atsimenu save, dalintis tuo ką turiu, man visuomet buvo malonu. Šis noras su manimi keliauja visą gyvenimą, todėl jaučiu, jog atėjo metas dalintis su Jumis. Niekada negalvojau, kad išvykimas gyventi į JAV taip pakeis mano gyvenimą. Pamenu, būdama penkiolikos, oro uoste laukiau skrydžio, o galva sukosi iš baimės ir nežinios, kaip man seksis. O ši nepasitiko manęs išskėstomis rankomis. Nuvykusi patyriau kultūrinį šoką, kasdien sekė vis nauji iššūkiai mokykloje, nuo nulio mezgiau draugystes ir siekiau savo "amerikietiškos svajonės". Tačiau, nebūčiau aš, jeigu būčiau nuleidusi rankas. Ameriką prisijaukinau atkaklumu ir negailėdama savo laiko mokslui ir darbui.

  „Ji niekada nesirenka lengviausio kelio“ — visiems girdint, jau baigiant mokyklą, pasakė mano anglų kalbos mokytojas. Frazė įsirėžė ilgam. Nuo tada ši frazė lydi mane kiekviename žingsnyje.

  Daugelis Ameriką laiko svajonių šalimi, tačiau, jei atvirai, manęs ji niekad taip nežavėjo, kaip gimtoji Lietuva. Į ją vis sugrįždavau pasisvečiuoti, aplankyti draugus ir gimines. Kaskart didžiuodavausi matydama, kaip savas kraštas gražėja, vis tobulėja, žmonės daugiau šypsosi.

  Kai sutikau savo vyrą, geriausią draugą ir partnerį, vienbalsiai sutarėme, kad mūsų šeimos kelias veda į Lietuvą. Stipriai norėjome sugrįžti ir čia auginti mūsų vaikus. Keletą metų iš visų jėgų stengėmės, kad tai taptų tikrove. Nors ir nebuvo lengva, suprantu, kad dabar nieko nenorėčiau keisti. Amerika mane subrandino kaip aktyvią, empatišką ir gyvenimo iššūkiams pasirengusią moterį. Tad 2015 metais vyro padrąsinta ryžausi išpildyti ir seną svajonę — įkurti „Amerika Lietuvoje“ verslą.

  Dar keli metai pasiruošimo, ilgesio ir štai, su šeima mes jau Lietuvoje. Sugrįžus įvyko stiprus lūžis ir mano versle. Ilgus metus siuntusi klientams Ameriką į Lietuvą supratau, jog tai, ko visąlaik ieškojau — patvarių, estetiškų, puikios kokybės prekių, turime visai čia pat, Europoje bei Lietuvoje. Todėl bendradarbiaujant su nuostabiais gamintojais, ryžausi naujam etapui: kardinaliai pakeisti verslo kryptį.

  Vedama ilgametės patirties prekybos srityje nutariau atnaujinti svetainę, o joje atrinkau tai, kas mano akimis unikalu, tai, kas daro šiuolaikinį pasaulį tvaresnį ir vertingesnį. Tad su didžiausiu džiaugsmu pristatau atsinaujinusią „Amerika Lietuvoje“ —  mano išbandytų ir kruopščiai atrinktų produktų visuma, skirta kokybiškesniam gyvenimui.

  Tikiuosi, kad patirsime atradimo džiaugsmą kartu, o su tvaresniais produktais suteiksiu Jūsų kasdienai daugiau naudos ir grožio.

  Jūsų Salomėja,
  „Amerika Lietuvoje“ įkūrėja  Mus jungiančios ir įkvepiančios „Amerika Lietuvoje“ vertybės: 
    
  Meilė sau

  Nauja pergalė darbe? Įveikta dar viena ekstra mylia? Leiskime sau įsigyti ir užsidėti TĄ puikios kokybės megztinį, kurio visada taip norėjome. Be graužaties! Neslėpsiu, tai ypač vertinga pamoka, kurią jau kuris laikas taikau ir sau. Dėl to, galvodama apie „Amerika Lietuvoje“ asortimentą, nenuolaidžiauju gaminio kokybei ir ilgaamžiškumui. Kai norime parodyti dėmesį sau, juk viskas turi būti tiesiog tobula, tiesa?


  Pasitikėjimas savimi

  Esu tikra, kad pasitikėjimas savo jėgomis sklinda iš vidaus, o įkvepianti aplinka keleriopai sustiprina. Kaip supakuota prekė, kokia jos sudėtis, ilgaamžiškumas, be abejonės, stilius ir prekės ženklo istorija — visa tai man ypač aktualu renkantis gamintojus. Kai požiūris į gaminį sutampa, jaučiu, kad verslo partneriais galiu pasitikėti, o jų atsakingai kuriami produktai gali ir Jums pridėti dar vieną pasitikėjimo savimi sluoksnį.


  Jautrumas

  Nuo klausimų, kuri priemonė labiausiai tiktų plaukų grožiui puoselėti iki tvaresnės gaminio pakuotės — į visas situacijas stengiuosi žvelgti ne tik savo, bet ir Jūsų akimis. Deja, tačiau ne visuomet užtenka laiko sureaguoti į Jūsų užklausas individualiai. Dėl to branginu Jūsų paliktus nuoširdžius atsiliepimus, bei asmenines istorijas. Juose įžvelgiu save, pastebiu, ką galime patobulinti, kyla minčių, kokie dar produktai atlieptų Jūsų reikmes tiksliai ir be kompromisų.


  Atvirumas

  Tie, kas mane žino, sako, kad esu kaip atversta knyga: visos emocijos „ant veido parašytos“. Matyt dėl to manęs dažnas paprašo ir patarimo — žino, kad sureaguosiu nuoširdžiai. Lygiai taip pat ir versle. Jei viduje kažkuom nesu užtikrinta, niekaip negaliu rekomenduoti ir kitiems. Todėl užsukę į „Amerika Lietuvoje“ rasite tik tai, kas perėjo per mano rankas, tik tai, ką aš pati pastebėjau, išbandžiau ir pamėgau iš visos širdies.