NEMOKAMAS pristatymas paštomatu nuo 59€

 • (0)
 • DUK

  Apsipirkimas

  1. Kaip apsipirkti Jūsų parduotuvėje?

  Susidėkite prekes į krepšelį. Spauskite viršuje esančia ikoną „Krepšelis“ arba „Peržiūrėti krepšelį“, „Pirkti“. Galite pirkti kaip svečias, kaip registruotas vartotojas arba jungtis per „Facebook" ar „Google“ paskyrą. Įveskite el. pašto adresą. Pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdą ir spauskite „Sumokėti“. Į savo el. paštą turėtumėte gauti užsakymo patvirtinimą. Jeigu negavote, susisiekite el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  2. Ar galiu iš krepšelio pašalinti prekes?

  Taip. Krepšelyje prieš produkto pavadinimą spauskite mygtuką „Ištrinti“.

  3. Ar galiu apsipirkti be paskyros?

  Taip. Jūs galite įsigyti prekes kaip svečias, arba jungtis per „Facebook“ ar „Google“ paskyras.

  4. Kaip anuliuoti ar koreguoti prekių užsakymą?

  Norėdami koreguoti ar atšaukti atliktą užsakymą susisiekite su klientų aptarnavimo centru telefonu +370 622 34679 arba el. paštu info@amerikalietuvoje.com. Būtinai nurodykite užsakymo numerį arba vardą ir pavardę.

  5. Kada prekė N bus prekyboje?

  Norint gauti tikslesnę informaciją apie mūsų platinamų prekinių ženklų produkciją, rašykite mums el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  6. Ar galiu atlikti užsakymą telefonu?

  Jeigu jums patogu, užsakymą galite atlikti paskambinę į klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 622 34679. Prieš skambinant išsiaiškinkite prekių, kurias ketinate užsisakyti, kodus.

  7. Ar galite prekes pristatyti kitu adresu?

  Taip, prekes galime pristatyti kitu adresu. Užsakymo metu pasirinkę „Prekių pristatymas į namus arba biurą“ spauskite „Pridėti adresą“.

  8. Kaip sužinoti, kad pirkimas buvo sėkmingas?

  Sėkmingai atlikus užsakymą į nurodytą el. paštą gausite patvirtinimą. Jeigu patvirtinimo negavote, įsitikinkite, ar el. pašto adresas buvo įvestas teisingai ir ar laiškas nenuėjo į „Spam/Junk“ aplanką. Jeigu manote, kad užsakymą atlikote teisingai, tačiau nerandate patvirtinimo – susisiekite su klientų aptarnavimo centru telefonu +370 622 34679 arba el. paštu info@amerikalietuvoje.com.                         

  9. Ar galiu įsigyti prekes lizingu?

  Šiuo metu mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyti prekių lizingu galimybės nėra.


  Vartotojo paskyra

  1.  Kaip susikurti naują vartotojo paskyrą?

  Puslapio viršuje, kairiajame kampe pelyte užeikite ant „Mano Paskyra“ ir paspauskite „Registruotis“. Užpildykite reikalingus laukelius, sutikite su taisyklėmis ir spauskite „Registruotis“. Į savo el. paštą turėtumėte gauti registracijos patvirtinimą.

  2.  Jeigu pamiršau savo vartotojo slaptažodį?

  Puslapio viršuje, kairiajame kampe, pelyte užėjus ant „Mano Paskyra“, spauskite „Prisijungti“, „Pamiršote slaptažodį?“. Įveskite el. pašto adresą (būtinai tą, su kuriuo registravotės) ir spauskite „Patvirtinti“. Į Jūsų el. paštą bus atsiųsta nuoroda su slaptažodžio atnaujinimu. Dėmesio, jeigu jungėtės per "Facebook" paskyrą, tuomet slaptažodžio priminimas negalimas.

  3. Ar galiu pakeisti savo kontaktinę informaciją?

  Tik registruoti vartotojai gali redaguoti savo kontaktinius duomenis. Prisijungę prie savo paskyros spauskite „Mano paskyra“, ir toliau „Redaguoti".


  Užsakymas

  1. Ar galiu patikrinti savo užsakymo būseną?

  Tik registruotas klientas per savo paskyrą gali stebėti užsakymo būseną. Prisijungę prie savo paskyros spauskite „Užsakymų istorija“.

  2. Kaip aš galiu sekti užsakymą?

  Kai užsakymas bus išsiųstas, į el. paštą gausite informaciją su siuntos nr. bei nuorodą, kurią atvėrę galėsite jį sekti . Užsakymo būseną taip pat galėsite matyti prisijungę prie savo paskyros, paspaudę „Užsakymų istorija“, „Užsakymo informacija“.

  3. Kodėl mano užsakymas atšauktas?

  Atmetimo priežastys gali būti kelios:

  • negavome apmokėjimo už prekes;
  • užsakymas atmestas Jūsų prašymu;
  • nepakankamas užsakytų prekių likutis sandėlyje.

  4. Negavau užsakymą patvirtinančio laiško?

  Prašome susisiekite su mumis el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  5. Gavau ne tas prekes, ką daryti?

  Jeigu esate įsitikinęs(-usi), jog gautos prekės yra ne jūsų, tuomet susisiekite su klientų aptarnavimo centru telefonu +370 622 34679 arba el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  6. Gavau siuntinį, tačiau jame ne visos užsakytos prekės, ką daryti?

  • Jeigu gautame siuntinyje trūksta jūsų užsakytos prekės, tuomet susisiekite su klientų aptarnavimo centru telefonu +370 622 34679 arba el. paštu info@amerikalietuvoje.com.
  • Gavau užsakymą, tačiau prekė(-s) pažeista(-os), ką daryti?
  • Jeigu gautos prekės yra brokuotos, tuomet susisiekite su klientų aptarnavimo centru el. paštu info@amerikalietuvoje.com, prisegę pažeistų(-os) prekės(-ių) nuotraukas ir išsamų aprašymą.


  Pristatymas

  1. Per kiek laiko pristatomas siuntinys?

  Suformavus užsakymą iki 16 val. siuntiniai dažniausiai pristatomi kitą darbo dieną, bet išskirtiniais atvejais pristatymo terminas yra 2 – 3 darbo dienos. „Omniva“ prekes pristato ir šeštadieniais į didžiuosius Lietuvos miestus.

  2. Kaip pristatomi siuntiniai?

  Siuntiniai pristatomi per kurjerį į nurodytą adresą, į terminalus bei „Pickup" taškus.

  3. Ar siuntinį gali priimti kitas asmuo?

  Taip, siuntinį gali priimti kitas asmuo (jį nurodykite „Komentaras pristatymui“), kuris privalo su savimi turėti tapatybę patvirtinantį dokumentą, tuo atveju, jei kurjeris paprašys jį pateikti.

  4. Ar pristatote prekes į kitas šalis?

  Esant poreikiui, prekes pristatome beveik visur.

  5. Kodėl dar negavau savo siuntinio?

  Dažniausiai prekės klientus pasiekia per 1-3 darbo dienas, akcijų metu užsakymų vykdymas gali užtrukti. Norėdami pasiteirauti dėl savo prekių, susisiekite su klientų aptarnavimo centru telefonu +370 622 34679 arba el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  6. Kas nutiks, jei atvykus kurjeriui manęs nebus namie?

  Prieš atvykdamas, kurjeris susisieks su jumis telefonu. Kurjeris yra įgaliotas pristatyti jums prekes per tris darbo dienas, o nepavykus to padaryti, siuntinys yra grąžinamas Pardavėjui.

  7.  Kiek laiko mano siunta bus laikoma paštomate?

  Omniva ir DPD paštomatuose jūsų siunta bus laikomos septynias kalendorines dienas. Neatsiėmus prekių per prieš tai nurodytą terminą, jos yra grąžinamos Pardavėjui.

  8.  Ar galiu atsiimti prekes pats?

  Šiuo metu prekes galima atsiimti tik siuntų taške arba terminale.


  Apmokėjimas

  1.  Kaip aš galiu apmokėti už siuntinį?

  Mokėjimą galite atlikti per elektroninę bankininkystę, kreditine kortele, VISA, Mastercard, Apple Pay & Google Pay, taip pat atsiskaityti grynais arba mokėjimo kortele kurjeriui arba „Omniva“ terminaluose gavus prekes.

  2.  Ar išrašote sąskaitas faktūras?

  Taip. Fiziniams asmenis sąskaitos faktūros atsiunčiamos el. paštu pristačius prekes. Norint, kad sąskaita faktūra būtų išrašyta juridiniam asmeniui, būtina pažymėti varnelę prie punkto „Atstovauju įmonę (reikalinga sąskaita faktūra įmonės vardu)“, kurį rasite prie „Pristatymo būdai“.

  3.  Dėl kažkokios priežasties nepavyksta apmokėti užsakymo, ką daryti?

  Jeigu jums nepavyksta apmokėti elektonine bankininkyste arba kreditine kortele, rekomenduojame pasirinkti apmokėjimą gavus prekes. Pasirinkę šį būdą atsiskaitysite kurjeriui grynais, arba mokėjimo kortele. Šiuo būdu galėsite atsiskaityti kurjeriui arba mokėjimo kortele "Omniva" terminaluose.


  Dovanų kortelės, kuponai

  1. Turiu dovanų kuponą iš Geros dovanos, Dovanų salos ar pan., kaip man jį panaudoti?

  Būtinai susisiekite el. paštu info@amerikalietuvoje.com, nurodydami kupono numerį (rezervacijos kodą). Aktyvavus šį kodą, galėsite panaudoti kuponą Amerika Lietuvoje internetinėje parduotuvėje. Informuojame, kad kuponus galėsime aktyvuoti klientų aptarnavimo darbo metu: I-V 09.00 – 18.00.

  2. Kaip aš galiu panaudoti dovanų kuponą?

  Žingsnyje „Apmokėjimas" dovanų kupono numerį įveskite laukelyje „Pasinaudokite dovanų kortele arba nuolaidos kodu“, nepamirškite paspausti „Pritaikyti“.

  3. Ar galiu panaudoti 2 dovanų kuponus vienu metu?

  Laukelyje „Pasinaudokite dovanų kortele arba nuolaidos kodu“ galima pritaikyti tik vieną dovanų kuponą, įvedus kodą nepamirškite paspausti „Pritaikyti“.

  4. Jeigu padariau užsakymą, bet pamiršau panaudoti dovanų kupono kodą?

  Jeigu atlikote užsakymą ir pamiršote įvesti dovanų kupono kodą susisiekite el. paštu info@amerikalietuvoje.com.


  Nuolaidų kodai

  1. Kaip aš galiu panaudoti nuolaidos kodą?

  Nuolaidą pirkinių krepšeliui galite pritaikyti įvedę jos kodą į laukelį „Nuolaidos kodas“, nepamirškite paspausti „Pritaikyti“.

  2. Ar galiu panaudoti 2 nuolaidos kodus vienu metu?

  Laukelyje „Nuolaidos kodas“ galima pritaikyti tik vieną nuolaidos kodą, nepamirškite paspausti „Pritaikyti“.


  Prekių grąžinimas

  1. Kokius produktus aš galiu grąžinti?

  Prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą rasite Amerika Lietuvoje Taisyklės, Grąžinimas.

  2. Kur siųsti grąžinamas prekes?

  Prekes prašome atsiųsti per Omnivos terminalą. Dėl informacijos apie tolimesnius veiksmus prašome kreiptis el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  3. Kaip aš galiu grąžinti nekokybišką prekę?

  Prašome užpildyti grąžinimo formą . Užpildytą formą įdėkite į siuntą. Dėl informacijos apie tolimesnius veiksmus prašome kreiptis el. paštu info@amerikalietuvoje.com.

  4. Per kiek laiko grąžinami pinigai į banko sąskaita?

  Kai nepristatytos prekės bus grąžintos Pardavėjui, pinigai į jūsų banko sąskaitą sugrįš per penkias darbo dienas.


  Apie Amerika Lietuvoje

  1. Kur galėčiau rasti jūsų fizinę parduotuvę?

  Fizinės parduotuvės neturime.

  2. Ar produktai, kuriais prekiaujate yra originalūs?

  Amerika Lietuvoje internetinėje parduotuvėje rasite tik originalių prekinių ženklų produkciją, įskaitant visą dekoratyvinę kosmetiką, kvepalus, plaukų ir odos priežiūros priemones, maistą, drabužius.

  3. Kaip galėčiau sužinoti apie jūsų nuolaidas ir specialius pasiūlymus?

  Norėdami sužinoti apie naujausias nuolaidas ir pasiūlymus, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį. Tai galite padaryti mūsų internetinės svetainės apatinėje skiltyje „Naujienlaiškis“ įvedę savo el. pašto adresą ir paspaudę „Užsisakyti“.

  4. Išsirinkau prekę, tačiau nerandu apie ją norimos informacijos, ką daryti?

  Jeigu perskaitę prekės aprašymą turite papildomų klausimų, tuomet susisiekite su klientų aptarnavimo centru tel. +370 622 34679 arba  el. paštu info@amerikalietuvoje.com.