NEMOKAMAS pristatymas paštomatu nuo 100€

 • (0)
 • Veltinis servetėlių žiedas (pilkas)
  Veltinis servetėlių žiedas (pilkas)
  Veltinis servetėlių žiedas (pilkas)
  Veltinis servetėlių žiedas (pilkas)
  NAMUOS

  Veltinis servetėlių žiedas (pilkas)

  Įsileiskite į savo namus dalelę gamtos, prisiminkite jos tyrą kvapą ir laikui nepavaldžią vertę. Iš gamtoje randamų medžiagų gaminamos detalės sukurs jaukumo ir darnos kupiną namų interjerą.

  Plačiau
  • Prekės kodas: AL9105203
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.50 €

  Galimi pasirinkimai

  Namuos  tai šeimos verslas, pagrįstas darnos su gamta filosofija. Lietuvos gamtoje natūraliai išgaunamos medžiagos, tokios kaip mediena, metalas, oda, vilna bei linas yra šio prekinio ženklo vertybė ir pažiba. Pradedant gamybos procesu, baigiant pakavimu ir pristatymu jums  visi procesai užtikrina tvarumą, ekologiją ir grąžą gamtai.

  Jeigu jūsų dėmesį dažnai patraukia mažiausios smulkmenos namų interjere, tuomet šie servetėlių žiedai taip pat neprasprūs pro jūsų akis. Nedideli, tačiau žavingi akcentai tampa reikšmingi bendrame konktekste, taigi net norėdami paserviruoti stalą paprastai ir jaukiai, galite sukurti nepriekaištingą pusryčių, pietų ar vakarienės stalo įvaizdį. Namų dekoras atsiduoda tvarka ir harmonija, kai spalva, forma ar medžiagiškumas nuolatos pilnai arba dalinai atsikartoja. Taigi jei jau esate įsigiję veltinius padėkliukus, veltiniai servetėlių žiedai puikiai atkartos odos elementą ir suteiks stalui puošnumo ir jaukumo. Servetėlių žiedais galite be vargo susegti linines ar kanapines servetėles  jos atrodys dailiai ir unikaliai.

  Savybės:

  Pagaminta iš 100 % natūralios vilnos veltinio bei žalvario, aliuminio arba medžio.

  Išmatavimai: diametras – 4,5 cm, aukštis  3,5 cm.

  Jums gali patikti ir tai