NEMOKAMAS pristatymas paštomatu nuo 100€

 • (0)
 • Odinis servetėlių žiedas (šviesiai pilkas)
  Odinis servetėlių žiedas (šviesiai pilkas)
  Odinis servetėlių žiedas (šviesiai pilkas)
  NAMUOS

  Odinis servetėlių žiedas (šviesiai pilkas)

  Įsileiskite į savo namus dalelę gamtos, prisiminkite jos tyrą kvapą ir laikui nepavaldžią vertę. Iš gamtoje randamų medžiagų gaminamos detalės sukurs jaukumo ir darnos kupiną namų interjerą.

  Plačiau
  • Prekės kodas: AL3284198
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.50 €

  Galimi pasirinkimai

  Namuos  tai šeimos verslas, pagrįstas darnos su gamta filosofija. Lietuvos gamtoje natūraliai išgaunamos medžiagos, tokios kaip mediena, metalas, oda, vilna bei linas yra šio prekinio ženklo vertybė ir pažiba. Pradedant gamybos procesu, baigiant pakavimu ir pristatymu jums - visi procesai užtikrina tvarumą, ekologiją ir grąžą gamtai.

  Jeigu jūsų dėmesį dažnai patraukia mažiausios smulkmenos namų interjere, tuomet šie servetėlių žiedai taip pat neprasprūs pro jūsų akis. Nedideli, tačiau žavingi akcentai tampa reikšmingi bendrame konktekste, taigi net norėdami paserviruoti stalą paprastai ir jaukiai, galite sukurti nepriekaištingą pusryčių, pietų ar vakarienės stalo įvaizdį. Namų dekoras atsiduoda tvarka ir harmonija, kai spalva, forma ar medžiagiškumas nuolatos pilnai arba dalinai atsikartoja. Taigi jei jau esate įsigiję odinius padėkliukus, odiniai servetėlių žiedai puikiai atkartos odos elementą ir suteiks stalui puošnumo ir jaukumo. Servetėlių žiedais galite be vargo susegti linines ar kanapines servetėles  jos atrodys dailiai ir unikaliai.

  Savybės:

  Pagaminta iš 100 % natūralios odos bei žalvario, aliuminio arba medžio.

  Išmatavimai: diametras – 4,5 cm, aukštis  3,5 cm.

  Jums gali patikti ir tai