NEMOKAMAS pristatymas paštomatu nuo 100€

 • (0)
 • Muilas Kampuku
  Muilas Kampuku
  Dr. Ohhira

  Muilas Kampuku

  Kelionėje ar namie  po ranka tereiks vieno produkto. Universalus Japonijos metodais pagamintas muilas, draugiškas visos šeimos odai. 

  Plačiau
  • Prekės kodas: AL9207713
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.50 €

  • 15.00 € - 15.00 €

  Muilas Kampuku  tai tradiciniu japonų metodu „Kadamaki“ gaminamas muilas, kurio gamybos procesas vyksta žemoje temperatūroje, siekiant maksimaliai išsaugoti vertingąsias savybes, tokias kaip drėkinantis glicerinas ir augalų ekstraktai bei odą puoselėjančios amino rūgštys, probiotinės kultūros, vitaminai ir mineralai. Probiotinės kultūros sudėtyje užima reikšmingą vietą  jų dėka sukuriamas odos apsauginis mikro sluoksnis, kuris saugo nuo žalingų aplinkos veiksnių ir tausoja jos mikrobiotą.

  Šis muilas yra pagamintas nenaudojant kvapiųjų medžiagų ar koncervantų, o jo sudėtis ir kokybė yra patikrinta Japonijos klinikinių studijų, todėl priemonė yra tinkama bet kokio amžiaus ir odos tipo žmonėms. Muilas švelniai prausia odą ir nepalieka sausumo bei tempimo pojūčio, todėl nuramina odą po depiliacijos ar skutimo, valo probleminę odą, saugo jautrią vaikučių odą nuo šutimo bei yra draugiškas jautriai ir į uždegimus linkusiai odai. 

  Kiekis: 80 g

  Naudojimas:

  Tinkamas bet kokio amžiaus ir odos tipo žmonėms. Muilą galima naudoti tiek kūno, tiek veido priežiūrai. 

  Sudėtis:

  sodium palmate, sodium cocoate, lactobacillus/streptococcus thermophilus/molasses/rice bran/fruit/leaf/stalk/agaricus blazei/lentinula edodes/grifola frondosa/hizikia fusiforme/laminaria japonica/undaria pinnatifida ferment filtrate, aqua, caramel.

  Jums gali patikti ir tai

  Dušo kremas Healthy Glow
  Löwengrip

  Dušo kremas Healthy Glow

  19,99 €

  Kūno šveitiklis Healthy Glow
  Löwengrip

  Kūno šveitiklis Healthy Glow

  27,99 €

  Ekologiški žalumynai (milteliai)
  OneNutrition

  Ekologiški žalumynai (milteliai)

  27,99 €

  Kanapių (sativa) pagrindo kūno serumas
  MyShemen

  Kanapių (sativa) pagrindo kūno serumas

  58,65 € 69,00 €